Ślubne inwestycje

Czym pojechać na własny ślub?

Wybór pojazdu, którym dociera się do kościoła na swój ślub, ma ogromne znacznie. Możliwości jest naprawdę dużo, a trzeba się zdecydować tylko na jedno konkretne rozwiązanie. Jaki więc pojazd wybrać?

Jaki typ pojazdu wybrać?

Rodzaj pojazdu, jakim wybiera się na ślub, zależy przede wszystkim od stylu całego wesela. Nowoczesny samochód da poczucie luksusu, zabytkowy zbuduje atmosferę stylu retro, limuzyna to zaś znak elegancji. Fani motorów na wesele nierzadko decydują się na przyjazd właśnie jednośladem. Romantycy i przywiązani do tradycji mogą się zdecydować także i na bryczkę konną.

Tak naprawdę każdy z tych pomysłów może okazać się trafnym. Ważne by tylko pasował do gustów i stylu nowożeńców oraz nie pochłonął nadmiernej części budżetu weselnego. Nie należy także zapominać o tym, aby wybrany środek transportu udekorować zgodnie z własnymi upodobaniami.

Ile to kosztuje?

Transport na ślub wiąże się często ze sporymi wydatkami. Z drugiej jednak strony konkurencja w tej branży jest całkiem silna. Warto więc porównywać wszelkie dostępne możliwości i negocjować ceny. Przed podjęciem ostatecznej decyzji wskazana jest także jazda próbna.

Alternatywą dla wynajmu pojazdu jest przyjechanie na ślub własnym samochodem albo tez pożyczaniem go od członka najbliższej rodziny.

ashe